• turkish

HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Çeyrek asırlık tecrübesi ile, Kalite Kontrol ve Malzeme Test cihazları alanlarında sektöre imzasını atan hizmetler sunmaktadır.

Kalite kontrol ve malzeme test cihazları imalatı yaparak, alanında lider bir firma olan Yüksel Kaya Makina, sürdürülebilir büyüme stratejisini takip etmekte, yeni pazarlara girerek, gerek ulusal gerek uluslararası arenada faaliyetlerini çeşitlendirmekte ve güçlendirmektedir. Yüksel Kaya Makina ana faaliyet alanları olan asfalt, bitüm, beton, zemin, agrega, çimento ve çelik test cihazları üretiminin yanı sıra hidroloji, üniversal test cihazları ve genel malzeme test ekipmanları üretiminde de sektörün önde gelen isimlerinden olmayı sürdürmektedir.

Ankara’da; merkez binası ve şube fabrikasında faaliyet gösteren, otuzbeşi aşkın personel kadrosu ve etkin satış sonrası servis ağı ile hizmet vermektedir.

İnşaat teknolojilerinin gelişimine ve ilerlemesine katkı sağlayan Yüksel Kaya Makina; 2020 yılında AR-GE Merkezini kurarak teknolojik gelişmeleri çok daha yakından takip etmeye ve üstün teknolojiyi üretimlerine dahil ederek, yeni yüzyıl için yeni çözümler sunmaya devam edecektir.

...

 Hakkımızda

VİZYON

Kalitemizi sürekli yükseltirken, üretimlerimize üstün teknolojiyi ve çevre hassasiyetimizi entegre ederek, dünya çapında uygulayan uluslararası öncü bir marka olmaktır.

MİSYON

Yüksel Kaya Makina’nın temellerinin atıldığı 1994’den bu yana, etkin endüstriyel üretim ile doğal kaynakların korunmasını destekleyen, toplumun ve çevrenin ihtiyaçlarına saygı gösteren bir anlayış ile geliştirmiş olduğu uzmanlığı optimum çözümler ile harmanlayarak, sektördeki global gelişmelere katkıda bulunmaktır.

YARDIM VE
SORULARINIZ İÇİN


Bize Ulaşın +90 312 394 50 02

REFERANSLAR